Office asistentka/Administratívny pracovník

Prijmeme do kolektívu kancelárie Digitálnej koalície v Bratislave Office asistentku.

Forma: TPP

Mzdové podmienky (Brutto): 1750 EUR/mesiac, finálna výška mzdy závisí od skúseností uchádzačky/ča.

Pracovná náplň:

Hľadáme skúsenú/ného asistentku/ta, ktorá/ý vie organizovať stretnutia, vybavovať operatívne záležitosti, má záujem venovať sa administratíve a je podporou pre ostatných zamestnancov.

  • aktívne riadenie stretnutí a kalendára predsedu predsedníctva,
  • administratívna podpora tímu,
  • organizovanie stretnutí, zabezpečovanie zasadacích miestností a občerstvenia na rokovania, kontrola termínov,
  • účasť na poradách vedenia a príprava podkladov na porady a vyhotovovanie zápisníc z porád,
  • organizačná príprava návštev a pracovných konferencií,
  • zabezpečovanie pracovných ciest,
  • vybavovanie internej a externej korešpondencie aj v anglickom jazyku,
  • príprava prezentácií a reportov,
  • vítanie návštev a občerstvenie pre návštevy (káva, čaj, voda), vybavovanie telefonických hovorov,
  • spracovanie hospodárskej korešpondencie a elektronickej pošty,
  • ad hoc úlohy dennej operatívy súvisiace s prevádzkou a činnosťou spoločnosti,
  • viac detailov na osobnom pohovore,
  • pracovná pozícia vyžaduje fyzickú prítomnosť na pracovisku v stanovenom čase,
  • kandidáti IBA SO SKÚSENOSŤAMI minimálne 2 roky na rovnakej (podobnej) pozícii

Požiadavky: skúsenosti na podobnej pozícii minimálne  2 roky, precíznosť, spoľahlivosť, zodpovednosť a chuť pracovať, samostatnosť a lojálnosť, zmysel pre detail a dobré analytické schopnosti, koordinačné a organizačné schopnosti, príjemné vystupovanie.

Ponúkaný plat:

1750 EUR

Miesto výkonu práce:

Bratislava