SK-NIC: VÝZVA PRE MALÉ PROJEKTY 2022

5. septembra 2022

Máme pre vás skvelú príležitosť pre vaše nápady a projekty. Fond SK-NIC je pripravený podporiť vašu kreativitu a inovácie s finančným injektom až do výšky 200 000 EUR. Ak sa pýtate, ako získať tieto prostriedky, je to jednoduché!

Prihlasovanie projektov je otvorené od 1. septembra 2022 do 15. októbra 2022, a váš projekt môže získať finančnú podporu v rozmedzí od 2 500 do 10 000 EUR. Takže, či máte už hotový projekt alebo len brilantný nápad, neváhajte!

Na portáli virtualno.sk nájdete všetky potrebné informácie, vrátane podmienok a postupov pre prihlásenie. A teraz, dôležitá otázka – na aké témy hľadáme projekty? Na prvom mieste sú projekty, ktoré efektívne využívajú informačno-komunikačné technológie v oblasti vzdelávania, vrátane e-vzdelávania. Okrem toho, máme záujem o projekty, ktoré podporujú kultúru prostredníctvom IKT, označované ako e-kultúra. A nezabudli sme ani na našich seniorov, ktorí sa tiež pohybujú vo virtuálnom svete. Hľadáme projekty, ktoré prinášajú digitálne riešenia pre seniorov.

Ak máte záujem, prečítajte si podrobnosti na našom webe a nájdete tam kompletné znenie tejto výzvy. Fond SK-NIC funguje už od roku 2019 a doteraz podporil viac ako 60 projektov v hodnote viac ako 850 000 EUR. A teraz sme pripravení podporiť aj vás. Vaše nápady môžu mať veľký vplyv, tak neváhajte a podajte svoj projekt ešte dnes!

Spolu môžeme dosiahnuť veľké veci, tak sa zapojte a nechajte svoju kreativitu rozkvitnúť!

V skratke:

Pre záujemcov je pripravená suma až 200 000 EUR na podporu ich inovatívnych nápadov.

Prihlasovanie projektov je možné od 1. septembra 2022 do 15. októbra 2022. Jeden projekt môže získať prostriedky v rozmedzí od 2 500 do 10 000 EUR a požiadať o ne je rovnako ľahké, ako predtým.

Všetky potrebné informácie nájdete na portáli virtualno.sk.

A aké sú témy najbližšej výzvy?

  • Hľadáme projekty efektívne využívajúce informačno-komunikačné technológie k vzdelávaniu alebo projekty vzdelávajúce o týchto technológiách (tzv. e-vzdelávanie),
  • tiež nás zaujímajú projekty podporujúce kultúru prostredníctvom IKT (tzv. e-kultúra)
  • a nezabudnime na našich rodičov, či starších susedov, ktorí sa taktiež dennodenne pohybujú vo virtuálnom prostredí, preto hľadáme aj projekty, ktoré prinášajú digitálne riešenia pre seniorov.

Podrobné informácie o tom, kto môže požiadať o podporu a za akých podmienok nájdete na našom webe spolu s kompletným znením výzvy.

Fond SK-NIC funguje vo svojej súčasnej podobe od roku 2019. Od tej doby podporil už vyše 60 projektovv celkovej sume viac ako 850 000 EUR a ďalšie prostriedky čakajú teraz práve na vás!

Článok pôvodne uverejnený na SK-NIC

Cieľové skupiny

  • Digitálne zručnosti pre všetkých


Digitálna technológia/špecializácia

  • Digitálne zručnosti


Úroveň digitálnych zručností

  • Pokročilý


Geographic Scope - Country

  • Slovensko


Druh iniciatívy

Inštitucionálna iniciatíva EÚ


Cieľová skupina

  • Vysoké Achievers


Form of funding

Dotácia


Financing intermediary


Beneficiaries


Financing conditions


Industry - Field of Education and Training

  • Generic programmes and qualifications not further defined


Sledujte nás

Mohlo by Vás zaujímať