Cybersec Forum 2021 Krynica-Zdrój

6. septembra 2021

CYBERSEC je medzinárodná konferencia zameraná na nové technológie, inovácie a kybernetickú bezpečnosť. Kybernetická bezpečnosť a digitálna odolnosť Európy závisí od digitálnej odolnosti jej regiónov. Musí sa začať úsilie o digitálnu transformáciu zameranú viac na ľudí a hodnotami.

Tento rok CYBERSEC vytvára platformu pre celoeurópsku diskusiu o najdôležitejších digitálnych výzvach a príležitostiach, s ktorými sa stretávajú mestá a regióny. Od streamu European Digital Spaces po stream iniciatívy Three Seas Initiative.

Fóra CYBERSEC CEE Regions & Cities Forum v Krynica-Zdroj spolu s ostatnými priemyselnými partnermi zo skupiny Digital V4 Group sa  zúčastnil aj prvý viceprezident IT Asociácie Slovenska a predseda predstavenstva Digitálnej Koalície Mário Lelovský. Pri okrúhlom stole o #kybernetickej bezpečnosti v krajinách Vyšehradskej skupiny sa zúčastnili za jednotlivé krajiny:

  • Michal Kanownik, prezident asociácie Digital Poland – za hosťujúcu krajinu
  • Mario Lelovsky – prvý viceprezident IT asociácie Slovenska (ITAS)
  • Gábor Mátrai – člen predstavenstva IVSZ – IT asociácie Maďarska, člen predstavenstva DIGITALEUROPE
  • Ondřej Ferdus – riaditeľ oddelenia digitálnej ekonomiky a technológie v Konfederácii priemyslu Českej republiky (SPCR)
  • Robert Kosla – riaditeľ odboru kybernetickej bezpečnosti, kancelária predsedu poľskej vlády
  • Agnieszka Sygitowicz – viceprezidentka špeciálnej ekonomickej zóny Lodžská špecjalna Strefa Ekonomiczna / Lodž

Na CYBERSEC CEE Regions & Cities konferencii počas 3 dní odznelo viac ako 60 inšpiratívnych a plodných diskusií za účasti cca. 2 100 divákov. Zhrnutie konferencie v číslach:

Viac informácií: https://cybersecforum.eu/

Štatistiky

Sledujte nás

Mohlo by Vás zaujímať