Znovu vytvoriť MOOC – digitálny marketing pre kreatívny priemysel

16. marca 2023

Kurz „Digitálny marketing pre kultúrne organizácie“ je MOOC navrhnutý v rámci nového projektu. Ak ste kultúrna organizácia, ktorá chce posilniť svoju digitálnu prítomnosť a prilákať viac návštevníkov k vašim výstavám a podujatiam, tento kurz sa uskutoční pre vás.

V rámci tejto komplexnej online odbornej prípravy sa dozviete stratégie a techniky potrebné na účinné uvádzanie vašej kultúrnej organizácie na trh v digitálnom veku. Od sociálnych médií a e-mailového marketingu až po optimalizáciu vyhľadávača (SEO) a online reklamu získate dôkladné poznatky o prostredí digitálneho marketingu a o tom, ako ho čo najlepšie využiť.

Tento kurz je určený pre kultúrne organizácie všetkých veľkostí a druhov vrátane múzeí, galérií, divadiel, festivalov a ďalších. Bez ohľadu na to, či ste ochutnávaný marketingový subjekt, ktorý sa chce zoštíhliť na svoje zručnosti, alebo nový pracovník v danej oblasti, nájdite obsahovú pútavosť a informácie.

Program a štruktúra kurzov

Kurz digitálneho marketingu pre kultúrne organizácie je rozdelený na niekoľko modulov, z ktorých každý sa vzťahuje na iný aspekt digitálneho marketingu. Tieto moduly zahŕňajú:

 • Úvod k digitálnemu trhu: Prehľad digitálneho marketingového prostredia a jeho významu pre kultúrne organizácie.
 • Optimalizácia webových stránok: Tipy a triky na optimalizáciu vášho webového sídla s cieľom prilákať viac návštevníkov a zlepšiť poradie vo vyhľadávačoch.
 • Marketing obsahu: Stratégie vytvárania a šírenia presvedčivého obsahu s cieľom zapojiť publikum a vybudovať svoju značku.
 • Marketing sociálnych médií: Ako využívať platformy sociálnych médií, ako sú Facebook, Twitter a Instagram, aby ste sa spojili s publikom a propagovali svoju kultúrnu organizáciu.
 • E-mailové marketingové služby: Najlepšie postupy na používanie e-mailu, aby ste zostali v kontakte s publikom a propagovali svoje podujatia a výstavy.
 • Online reklama: Ako používať platené reklamné kanály, ako sú Google Ads a Facebook Ads, aby ste sa mohli zamerať na svoje publikum a presmerovať prenos na svoje webové sídlo.

Každý modul zahŕňa interaktívne vzdelávacie aktivity a kvízy, ktoré vám pomôžu lepšie pochopiť materiál. Budete mať aj prístup k celej škále stiahnuteľných zdrojov vrátane šablón a kontrolných zoznamov, ktoré vám pomôžu uplatniť to, čo ste sa naučili vo svojej vlastnej kultúrnej organizácii.

Podrobnosti o kurze

Kurz digitálneho marketingu pre kultúrne organizácie je úplne online a rýchly, čo vám umožňuje učiť sa vlastným tempom a podľa vlastného harmonogramu. Kurz je k dispozícii v angličtine a je otvorený pre kultúrne organizácie z celej Európskej únie.

Po ukončení kurzu dostanete digitálny certifikát, ktorý vám umožní ukázať vaše novonadobudnuté digitálne marketingové zručnosti. Takisto budete mať príležitosť nadviazať kontakt s inými kultúrnymi organizáciami z celej Európy a podeliť sa o svoje skúsenosti a poznatky.

Digitálne technológie / špecializácia

 • Digitálne zručnosti


Úroveň digitálnych zručností

 • Stredné


Geografický rozsah - krajina

 • Európska únia


Typ iniciatívy

Medzinárodná iniciatíva


Cieľové publikum

 • Digitálne zručnosti pre pracovnú silu.
 • Digitálne zručnosti vo vzdelávaní.


Priemysel - oblasť vzdelávania a odbornej prípravy

 • Basic programmes and qualifications


Cieľový jazyk

 • Angličtina


Cieľová skupina

 • Osoby, ktoré si vyžadujú rekvalifikáciu v zamestnaní


Typológia možností odbornej prípravy

Kurz


Vzdelávacia aktivita

laboratórium/simulácia/praktická práca na kurzoch


Typ hodnotenia

 • Zmiešané


Trvanie školenia

Skoro 1 týždeň


Organizácia

Je tento kurz bezplatný

No


Je certifikát/preukaz bezplatný

No


Typ záznamu o odbornej príprave

Jediná ponuka


Dátum začiatku školenia


Úsilie

Svetlo na čiastočný úväzok


Ponúkané oprávnenie

Vzdelávacia aktivita


Samostatný kurz

No


Sledujte nás

Mohlo by Vás zaujímať