Kurzy AjTy v IT

30. januára 2023

Kurzy IT sú stále populárnejšie a dopyt po odborníkoch v oblasti IT neustále rastie. Ajty v IT, najväčší organizátor kurzov v oblasti IT na Slovensku pre dievčatá a ženy, ponúka široké portfólio kurzov zameraných na programovanie, web development, návrh a vývoj aplikácií, online marketing a mnoho ďalších oblastí.

Kurzy sú určené pre rôzne skupiny účastníkov, od začiatočníkov po pokročilých IT odborníkov. Kurzy sú vedené odborníkmi s bohatými skúsenosťami v danej oblasti a sú navrhnuté tak, aby umožnili účastníkom získať praktické zručnosti a vedomosti, ktoré môžu okamžite použiť v praxi.

Ajty v IT ponúka rôzne formy vzdelávania, vrátane tradičných kurzov, online kurzov a workshopov. Kurzy sú zamerané na získanie praktických zručností a sú navrhnuté tak, aby boli prispôsobené potrebám účastníkov. Kurzy sú rozdelené do rôznych úrovní, od základných kurzov pre začiatočníkov až po pokročilé kurzy pre skúsených odborníkov.

Kurzy v Ajty v IT sú navrhnuté tak, aby umožnili účastníkom získať praktické skúsenosti a zručnosti, ktoré môžu okamžite použiť v praxi. Účastníci sa naučia programovať v rôznych jazykoch, navrhovať a vytvárať webové stránky, aplikácie a softvérové produkty, používať nástroje pre online marketing a ďalšie.

Ajty v IT ponúka aj špeciálne kurzy pre firmy, ktoré sú zamerané na riešenie konkrétnych potrieb a problémov v oblasti IT. Tieto kurzy sú navrhnuté tak, aby pomohli firmám zlepšiť ich IT procesy, zvyšovať produktivitu a získavať nové zákaznícke segmenty.

Kurzy v Ajty v IT sú k dispozícii v rôznych lokalitách na Slovensku, vrátane Bratislavy, Košíc, Prešova a ďalších. Väčšina kurzov je dostupná online a umožňuje účastníkom študovať kedykoľvek a kdekoľvek. Kurzy v Ajty v IT sú preto ideálnou voľbou pre tých, ktorí sa chcú naučiť nové zručnosti v oblasti IT.

Viac o kurzoch https://ajtyvit.sk/podujatia/?p_asid=1&p_asp_data=1&aspf[_event_start_date__1]=2023-04-30&aspf[_event_start_date__1_real]=30%2F04%2F2023&filters_initial=1&filters_changed=0&wpml_lang=sk&qtranslate_lang=0&current_page_id=687

Cieľové publikum

 • Digitálne zručnosti pre všetkých


Digitálne technológie / špecializácia

 • Digitálne zručnosti


Úroveň digitálnych zručností

 • Základné
 • Stredné
 • Pokročilý
 • Odborník na digitálnu oblasť


Geografický rozsah - krajina

 • Slovensko


Priemysel - oblasť vzdelávania a odbornej prípravy

 • Generic programmes and qualifications not further defined


Cieľový jazyk

 • Slovenská


Typ iniciatívy

Regionálna iniciatíva


Cieľová skupina

 • Vysoké Achievers


Typológia možností odbornej prípravy

Kurz


Vzdelávacia aktivita

laboratórium/simulácia/praktická práca na kurzoch


Typ hodnotenia

 • Elektronicky
 • Zmiešané


Trvanie školenia

Skoro 1 týždeň


Je tento kurz bezplatný

No


Je certifikát/preukaz bezplatný

No


Typ záznamu o odbornej príprave

Jediná ponuka


Dátum začiatku školenia


Úsilie

Svetlo na čiastočný úväzok


Ponúkané oprávnenie

Vzdelávacia aktivita


Samostatný kurz

No


Sledujte nás

Mohlo by Vás zaujímať