URBIS SMART CITY FAIR

26. mája 2022

Trenčianska regionálna komora SOPK, zástupca pre Slovenskú republiku, si Vás dovoľuje informovať a pozvať na veľtrh inteligentných riešení pre mestá a obce URBIS SMART CITY FAIR, ktorého ďalší ročník sa uskutoční na brnianskom výstavisku 20. – 22.9.2022. Súbežne prebieha veľtrh FUTURE MOBILITY, ktorého výstavná aj konferenčná časť je prepojená s veľtrhom URBIS SCF.

URBIS SCF prináša unikátne spojenie veľtrhu s exkluzívnym konferenčným programom, kde sa predstavia lídri v odbore Smart city. Stretnú sa tu predstavitelia stredoeurópskych  miest a obcí a lídri v inováciách s cieľom vzájomne sa informovať o skúsenostiach, nápadoch a konkrétnych riešeniach ako rozvíjať koncept Smart city v mestách a obciach, aby sa v nich občanom lepšie žilo.

Veľtrh URBIS SCF 2022 bude rozšírený a budú ho tvoriť: Konferencia URBIS SCF 2022 (životné prostredie v mestách a obciach, digitalizácia, mobilita a manažment), Výstavná časť  – prezentácia riešení pre mestá a obce, prezentácia smart projektov, Autonómna mobilita (nový systém mobility, zmena dopravných zvyklostí obyvateľov) – projekt FUTURE MOBILITY a novinka Prezentácia a hodnotenie smart projektov (ohodnotenie prezentovaných projektov smart indexom, ktorý určí medzinárodná komisia).

Veľtrh FUTURE MOBILITY – inteligentné technológie pre dopravu a inovácie v oblasti mobility. Hlavnou myšlienkou je nový systém dopravy založený na čistých pohonoch, zdieľaní, automatizácii a digitálnych technológiách. Veľtrh bude pozostávať z výstavy, demonštrácií riešení a z odbornej konferencie „Mobilita ako služba pre mestá 21. storočia“.

Cenové podmienky pre URBIS a FUTURE MOBILITYNajvýhodnejšie ceny plochy a balíčkov – na veľtrh jedným podpisom pre URBIS a pre FUTURE MOBILITY platia len do 31.5.2022. Pre start – upy sú pripravené špeciálne balíčky.

Ak vás ponuka zaujala a chcete vystavovať na týchto veľtrhoch vyplňte E-prihlášku pre URBIS, resp. E-prihlášku pre FUTURE MOBILITY.

Dátum začiatku

20/09/2022T00:00:00


Dátum ukončenia

22/09/2022T00:00:00


Cieľové publikum

  • Digitálne zručnosti pre všetkých


Digitálne technológie / špecializácia

  • Digitálne zručnosti


Úroveň digitálnych zručností

  • Stredné


Geografický rozsah - krajina

  • Európska únia


Cieľový jazyk

  • Slovenská
  • Česká


Typ iniciatívy

Medzinárodná iniciatíva


Organizácia

Nastavenie podujatia

  • O mieste


Časové pásmo


Krajina

Czechia


Adresa


Mesto


Poštové smerovacie číslo


Sledujte nás

Mohlo by Vás zaujímať