Otestuj si s IT v kurze svoje predpoklady pre prácu v IT

Otestuj si s IT v kurze svoje predpoklady pre prácu v IT

22. septembra 2023

Zapájaš sa pre zábavu do kvízov, ktoré testujú Tvoje znalosti v rôznych oblastiach? Vieš vďaka tomu, ako dobre poznáš slovenské hrady alebo postavy z Priateľov? Otestuj sa v tom, čo má zmysel! Zisti, ako si na tom s predpokladmi pre prácu v IT. Možno aj v Tebe driemu analytické a logické schopnosti, vďaka ktorým bude Tvoja cesta k novému jobu oveľa jednoduchšia. Otestovať môžeš aj svoje znalosti z anglického a nemeckého jazyka.

IT v kurze ponúka Free školenie, v rámci ktorého môžeš bezplatne vyskúšať, ako prebieha výučba, pozrieť si ukážky z webinárov, oboznámiť sa so vzdelávacím portálom a systémom vzdelávania. To všetko bezplatne a nezáväzne.

Absolventka štúdia IT v kurze Ivana B. zhodnotila Free školenie nasledovne:

„Predstava štúdia s IT v kurze mi nedala spávať niekoľko mesiacov. Dĺžka štúdia, moderované vzdelávanie, ucelený koncept – to boli plusy, ktoré veľa online kurzov neponúka. Po komunikácii s kamarátom, ktorý kurz absolvoval pred pár rokmi moja zvedavosť ešte viac narástla a postavila ma pred výzvu. Vedela som, že ak reálne chcem niečo so svojím životom urobiť a posunúť sa na nové úrovne, musím ísť do toho naplno. Rozhodovala som sa medzi kurzom Java Developer Junior a Software Tester. Vďaka Free školeniu a následnej konzultácii som urobila to najlepšie rozhodnutie.“

Vyskúšaj si Free školenie. V prípade záujmu budeš mať tiež možnosť absolvovať konzultáciu, ktorej cieľom je pomôcť Ti s výberom vhodného vzdelávacieho programu. Stačí vyplniť formulár a my Ti pošleme potrebné informácie.

Štúdium otvárame dvakrátročne, a to vždy vo februári a v septembri. Do aktuálneho semestra je možné prihlásiť sa do 25.9.2023.

Digitálne technológie / špecializácia

  • Digitálne zručnosti


Úroveň digitálnych zručností

  • Základné
  • Stredné
  • Pokročilý


Geografický rozsah - krajina

  • Slovensko
  • Česká republika


Typ iniciatívy

Národná iniciatíva


Sledujte nás

Mohlo by Vás zaujímať