IT v kurze ponúka kvalitné IT vzdelanie

14. septembra 2023

IT v kurze otvára dvere pre všetkých, ktorí majú záujem o kariéru v oblasti IT. Ponúkame vzdelávacie programy, ktoré sú vytvorené tak, aby reflektovali na aktuálne potreby IT spoločností. Päťmesačné vzdelávacie programy reálne pripravia absolventov na juniorskú IT pozíciu. Po ukončení programu majú najlepší absolventi príležitosť absolvovať pracovnú stáž či dostať pracovnú ponuku od niektorého z našich partnerov. Štúdium otvárame dvakrát ročne, a to vždy vo februári a v septembri. Nový semester už začal, no vďaka moderným technológiám a vzdelávacím prístupom môžeš do 25.9.2023 nastúpiť na štúdium aj po oficiálnom začiatku výučby.

Vybrať si môžeš z nasledujúcich vzdelávacích programov:

·         Software Tester

·         Java Developer Junior

·         Front-End Developer

·         C# Developer Junior

·         Office Specialist/Manager

Každý, kto má záujem o zmenu svojej pracovnej kariéry v oblasti IT, môže nájsť príležitosť v IT v kurze. Potrebný je len počítač a prístup k internetu. Naša výučba prebieha online. Študenti majú možnosť študovať a pracovať na rôznych úlohách a projektoch v simulovanom pracovnom prostredí pod dohľadom skúsených lektorov.

Hlavnou snahou IT v kurze je pripraviť študentov na úspešné uplatnenie v oblasti informačných technológií. Vzdelávame prostredníctvom vzdelávacieho portálu METIS Academy. Študovať je možné z ľubovoľného miesta a v ľubovoľnom čase.

„Všetko, čo robíme, je so zámerom pomôcť našim študentom dosiahnuť svoje kariérne ciele a zmeniť svoj život prostredníctvom vzdelávania a rozvoja zručností. Veríme, že IT v kurze je správnym miestom pre tých, ktorí chcú zvýšiť svoju šance na úspech a dosiahnuť svoje sny.” uviedla Jana Miklošová z IT v kurze.

Nepremeškaj šancu zmeniť svoj život. Táto šanca je tu do 25. septembra 2023.

Ak Ťa táto možnosť zaujala, viac informácií nájdeš na www.itvkurze.sk alebo nám napíš na info@itvkurze.sk.

Digitálna technológia/špecializácia

  • Digitálne zručnosti


Úroveň digitálnych zručností

  • Základné
  • Stredné


Geographic Scope - Country

  • Slovensko
  • Česká republika


Druh iniciatívy

Národná iniciatíva


Sledujte nás

Mohlo by Vás zaujímať