ICETA 2023: Nové technológie a využitie elektronického vzdelávania

26. októbra 2023

Technická univerzita v Košiciach zorganizovala medzinárodnú vedeckú konferenciu vo Vysokých Tatrách. Témou konferencie boli nové technológie vo vzdelávaní a využitie elearningu. Ako jedným z kľúčových spíkrov bol aj predseda Digitálnej koalície, Mário Lelovský, ktorý vystúpil s príspevkom … TO BE UPDATED.

Vo štvrtok, 26. októbra 2023 sa v Starom Smokovci uskutočnila medzinárodná vedecká konferencia ICETA 2023. Účastníci z rôznych krajín, uznávaní odborníci, prezentovali najnovšie trendy v oblasti využívania technológií vo vzdelávaním. Svoje skúsenosti a zaujímavé zistenia prezentoval aj predseda Digitálnej koalície a 1. viceprezident ITAS & RÚZ, Mário Lelovský, ktorý hovoril na konferencii o tom, ako využiť identifikáciu merania rozvoja talentu na vysokých školách s cieľom zvýšiť ich vedecko-výskumný potenciál.

Konferencia ICETA 2023, ktorá sa tento rok zameriavala na prezentovanie najnovších trendov v oblasti zvyšovaní efektivity využitia IKT vo vzdelávacích procesoch, bola prínosom pre všetkých účastníkov. Tí mali okrem možnosti vypočuť si zaujímavé prednášky aj príležitosť na networking a zdieľanie si skúseností, ktoré sú nevyhnutné pre skvalitňuvanie vzdelávacieho procesu na Slovensku.

R

P

Digitálna technológia/špecializácia

  • Digitálne zručnosti


Úroveň digitálnych zručností

  • Základné
  • Stredné
  • Pokročilý
  • Odborník na digitálnu oblasť


Geographic Scope - Country

  • Slovensko


Druh iniciatívy

Miestna iniciatíva


Sledujte nás

Mohlo by Vás zaujímať