Európska cena za digitálne zručnosti 2023: Ocenenie najlepších projektov, príbehov a iniciatív na podporu digitálnych zručností v Európe

2. marca 2023

Koľko ľudí ste minulý rok vyškolili v oblasti digitálnych zručností?

Ak viete odpovedať na túto otázku, patríte k tisícom odborníkov a školiteľov, ktorí v súčasnosti pomáhajú Európanom získať digitálne zručnosti potrebné pre každodenný život a prácu.

Od základných zručností, ako je používanie počítača alebo tabletu, až po školenie odborníkov v oblasti IKT v nových technológiách, ako je umelá inteligencia, blockchain a dáta, existuje veľmi živý zástup organizácií, školiteľov a učiteľov, ktorí pomáhajú Európanom rozvíjať sa v digitálnej oblasti.

Európska cena za digitálne zručnosti 2023 chce oceniť a propagovať projekty a iniciatívy, ktoré podporujú Európanov vo všetkých oblastiach súvisiacich s digitálnymi zručnosťami: chceme prezentovať tieto osvedčené postupy a pomôcť všetkým učiť sa jeden od druhého. Preto 20. februára 2023 otvárame možnosť prihlásiť projekty a iniciatívy v oblasti digitálnych zručností v piatich kategóriách.

Objavte každú z nich a pripravte si prihlášku!

Uzávierka prihlášok bude 8. apríla 2023.

Viac o Award: https://digital-skills-jobs.europa.eu/en/european-digital-skills-award-2023

Digitálne technológie / špecializácia

  • Digitálne zručnosti


Úroveň digitálnych zručností

  • Základné
  • Stredné
  • Odborník na digitálnu oblasť
  • Pokročilý


Geografický rozsah - krajina

  • Európska únia


Typ iniciatívy

Inštitucionálna iniciatíva EÚ


Sledujte nás

Mohlo by Vás zaujímať