CodeWeek_Slovensko: Európsky týždeň programovania

Európsky týždeň programovania predstavuje hnutie na miestnej úrovni organizované dobrovoľníkmi s podporou Európskej komisie. Ktokoľvek môže usporiadať programátorskú aktivitu #CodeWeek a pridať ju na mapu na stránke codeweek.eu, či už školy, učitelia, knižnice, programátorské krúžky, podniky, alebo verejné orgány.

Organizátori tohto ročníka EU CODE WEEK na Slovensku, Digitálna koalícia a Ženský algoritmus s podporou Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie a s ambasádorom aktivity na Slovensku – AjTyvIT, s podporou Junior Achievement Slovensko a NEXTECH sa spájaj, aby vytvorili jedinečnú a inšpiratívnu príležitosť pre našich študentov, pedagógov a všetkých, ktorí sú zapojení do oblasti digitálnej edukácie. 

Informačné webináre pre učiteľov

Prihláste sa na bezplatný online webinár, kde získate informácie, ako sa jednoducho registrovať na stránke CodeWeek.eu, ako pridať svoju aktivitu, kde nájdete propagačné materiály a skúsená lektorka vás prevedie 2 vybranými aktivitami z databázy CodeWeeku, ktoré bez veľkej námahy môžete realizovať na svojich hodinách informatiky (nie len) počas trvania Code Weeku. Zodpovieme na Vaše otázky a poskytneme potrebnú asistenciu.

Zaregistrujte sa na bezplatný webinár.