na výročné rokovanie Digitálnej koalície dňa 26.11.2019 o 10:00 v Bratislave na Fakulte informatiky a informačných technológií STU v Bratislave, Ilkovičova 2

ktoré sa uskutoční za účasti predsedu vlády SR a čestného predsedu Digitálnej koalície Petra Pellegriniho, podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu a predsedu predstavenstva Digitálnej koalície Richarda Rašiho, prvého viceprezidenta IT Asociácie Slovenska a predsedu výkonného výboru Digitálnej koalície Mária Lelovského, riadnych členov a nominantov na členstvo v Digitálnej koalícii, prizvanej odbornej verejnosti, čestných hostí a zástupcov médií.

Účasť na rokovaní je pre registrované a pozvané osoby bezplatná. Členovia Digitálnej koalície, nezabudnite nám do 15.11.2019 napísať o plnení Vašich záväzkov.

Pre aktérov dobrého vzdelávania, inovatívnych riaditeľov škôl a učiteľov: o 13:00 tamtiež v knižnici FIIT STU pokračujeme sprievodným podujatím – tematickým seminárom k projektom dobrého vzdelávania a na zvyšovanie kompetencií a zručností pre digitálnu dobu (Industry 4.0), ktoré v spolupráci v Digitálnej koalícii podporujú zamestnávatelia. Vstup voľný.