DSJP

10. marca 2023

Platforma pre digitálne zručnosti a pracovné miesta je domovom iniciatív v oblasti digitálnych zručností a pracovných miest v Európe a srdcom komunity pre digitálne zručnosti a pracovné miesta.

Bol vytvorený ako jedna z iniciatív spustených v rámci programu Nástroj na prepájanie Európy. Platforma prispieva k programu DIGITAL Europe – ambicióznemu programu EÚ, ktorý sa snaží zvýšiť konkurencieschopnosť Európy v globálnej digitálnej ekonomike prostredníctvom budovania digitálnych kapacít a zabezpečenia širokého využívania digitálnych technológií v celej EÚ. Presadzovaním piliera digitálnych zručností programu sa platforma snaží posilniť digitálne kompetencie európskej spoločnosti a pracovnej sily.

Platforma digitálnych zručností a pracovných miest je určená pre každého. Poskytuje širokú škálu vysokokvalitných informácií, zdrojov a príležitostí v oblasti digitálnych zručností a pracovných miest na všetkých úrovniach, od úplne základných až po pokročilé. Novým používateľom sa prístupným spôsobom ponúkajú aktuálne informácie, zatiaľ čo skúsenejší profesionáli môžu ťažiť z cieleného obsahu relevantného pre ich odbornosť. Okrem toho je pre členov komunity k dispozícii priestor na spoluprácu, aby mohli spolupracovať, spolupracovať a spoločne rásť.

National Coalition member

No


Organization category

  • Verejná inštitúcia


Cieľové skupiny

  • Digitálne zručnosti pre všetkých


Digitálna technológia/špecializácia

  • Digitálne zručnosti


Geographic Scope - Country

  • Európska únia


Sledujte nás

Mohlo by Vás zaujímať